top of page

Dostępna jest suczka Towarzysz Tarcza Wojownika z naszego miotu T, doskonale rokująca wystawowo, z predyspozycjami do szkolenia.

Nasze szczenięta pochodzą od rodziców nie tylko doskonałych eksterierowo, ale i sprawdzonych pod względem zdrowia oraz psychiki, co potwierdzone jest badaniami oraz egzaminami, a także dokumentowane na filmach. Celem naszej hodowli jest wzmacnianie dobrych cech rasy i zachowanie jej taką, jaką ją znamy: zdrową, silną i wszechstronną, a przy tym po prostu piękną.
Szczenięta są starannie socjalizowane, aby mogły wyrosnąć na pewne siebie, stabilne psy, stać się dla swoich ludzi najlepszymi przyjaciółmi i towarzyszami, a także móc dobrze wykorzystać swój potencjał w różnorodnym szkoleniu.

Zapraszamy do naszej rodziny osobę zainteresowaną rasą owczarek wschodnioeuropejski. Kupno psa z naszej hodowli oznacza możliwość kontaktu z hodowcą oraz wsparcie w każdej sprawie, przez całe życie psa.

image (2).jpg

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczenięciem VEO, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do wypełnienia poniższego formularza, który pozwoli nam poznać Wasze preferencje i najważniejsze informacje.

Na każdy formularz odpowiadam mailowo w ciągu kilku dni. Proszę o sprawdzenie także skrzynki SPAM, gdyż może się zdarzyć, że przypadkowo właśnie tam wpadnie wiadomość.

LINK DO FORMULARZA

bottom of page